Kontynuując korzystanie z tej witryny, wyrażasz zgodę na Warunki korzystania z usługi i korzystanie przez nas z plików cookie.
Co mówią o nas klienci!
PLANT DECO
NISKIE CENY DONIC

Zapewniamy niskie ceny naszych produktów. Dobra cena w stosunku do jakości donic oferowanych w naszym sklepie internetowym!

WSPARCIE I DORADZTWO

Pełne wsparcie przy wyborze produktów z naszego sklepu internetowego.

SZYBKI I TANI TRANSPORT

Oferujemy bezpieczną i szybką dostawę, asortymentu z sklepu internetowego PLANT DECO.

Kolekcja Orchid - idealne do storczyków | Plant Deco

Kolekcja Orchid

Wyjątkowa oprawa dla nieprzeciętnych roślin

Przygotowana z myślą o uprawie storczyków i roślin im pokrewnych, kolekcja Orchid, rozwiązuje problem szczególnych warunków, w których powinny wzrastać te wymagające rośliny. Storczyki wymagają dostępu do większej ilości wody niż inne kwiaty. Produkty z kolekcji Orchid są zaprojektowane w taki sposób, że spełniają ten warunek. Wyposażono je w duży pojemnik na wodę, który jest ukryty dla oka.

Rodzaje doniczek do storczyków

W poniższej kolekcji znajdziesz produkty wykonane z różnego rodzaju tworzyw. Donice szklane to klasyczny wybór, sprawdzi się w nowoczesnych i tradycyjnych aranżacjach. Osoby, którym zależy na niskiej wadze mogą wybrać donice z tworzywa sztucznego. Nowoczesny styl i ponadczasowość zapewnią donice z ceramiki. Storczyki będą czuły się wspaniale w przygotowanych specjalnie dla ich potrzeb doniczkach. Podziękują Ci bogatym kwitnieniem i wdzięcznym wzrostem. Nadają się do każdego wnętrza, od domowej kuchni aż do ekskluzywnych wnętrz restauracji z najwyższej półki.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz