Kontynuując korzystanie z tej witryny, wyrażasz zgodę na Warunki korzystania z usługi i korzystanie przez nas z plików cookie.
Co mówią o nas klienci!
PLANT DECO
NISKIE CENY DONIC

Zapewniamy niskie ceny naszych produktów. Dobra cena w stosunku do jakości donic oferowanych w naszym sklepie internetowym!

WSPARCIE I DORADZTWO

Pełne wsparcie przy wyborze produktów z naszego sklepu internetowego.

SZYBKI I TANI TRANSPORT

Oferujemy bezpieczną i szybką dostawę, asortymentu z sklepu internetowego PLANT DECO.

Kolekcja Lisbon - ręcznie zdpbioma | Plant Deco

Kolekcja Lisbon

Klasyka zawsze w modzie – donice Lisbon

Klasyczne piękno się nie przedawnia. Osoby, które szukają produktów najwyższej jakości, wykonanych w stylu, który będzie pasował do wnętrz urządzonych tradycyjnie, powinny zapoznać się z produktami w kolekcji Lisbon. Wykonane z dolomitu donice, które będą ozdobą każdego pomieszczenia, nie tracą swojej uniwersalności, nawet przy zmieniających się modach. W ofercie dostępne są produkty w różnych rozmiarach. Donice małe będą idealne do zasadzenia w nich roślin ozdobnych, które postawimy na stole lub parapecie. Donice średnie można wyeksponować za pomocą kwietników.

Donice z ceramiki szkliwionej — elegancja i funkcjonalność

Klasyczne donice w kolekcji Lisbon posiadają ręczne zdobienia. Pasują do wielu aranżacji, dzięki temu, że występują w wielu kształtach. Można wybierać spośród klasycznych modeli i bardziej fantazyjnych produktów. Będą pasować one do wystroju domu, ale sprawdzą się także jako dekoracje biura, restauracji lub innego miejsca użyteczności publicznej.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz