Kontynuując korzystanie z tej witryny, wyrażasz zgodę na Warunki korzystania z usługi i korzystanie przez nas z plików cookie.
Najnowsze produkty
Co mówią o nas klienci!
PLANT DECO
NISKIE CENY DONIC

Zapewniamy niskie ceny naszych produktów. Dobra cena w stosunku do jakości donic oferowanych w naszym sklepie internetowym!

WSPARCIE I DORADZTWO

Pełne wsparcie przy wyborze produktów z naszego sklepu internetowego.

SZYBKI I TANI TRANSPORT

Oferujemy bezpieczną i szybką dostawę, asortymentu z sklepu internetowego PLANT DECO.

Donice mrozoodporne do ogrodu. Plant Deco

Donice mrozoodporne

Każdy z nas marzy o tym, by mieć donice w swoim ogrodzie, takie, których nie trzeba będzie ściągać na zimę. Dzięki temu mogą być one ozdobą przez cały rok.

Co powinny zawierać donice odporne na mróz?

Przede wszystkim donice odporne na mróz muszą być wyposażone w otwór na nadmiar wody dzięki, czemu woda nie będzie zamarzać w środku donicy, co mogłoby się skończyć jej rozsadzeniem. Donice odporne na mróz muszą być także wykonane z materiału najwyższej jakości, jakimi są: kamionka, ceramika szkliwiona, czy włókno szklane lub żywicy ekologicznej. Taki materiał pozwala na to, by donica była odporna na działania atmosferyczne i czynniki zewnętrzne.

Czy można dobrać takie donice pod względem koloru i wielkości?

Jest wiele donic mrozoodpornych, które można dobrać pod względem koloru, jak i wielkości. Nie ulega wątpliwości, że desing ma bardzo duże znaczenie, gdyż donice mrozoodporne mają ozdabiać nasz ogród. Dlatego też można dostać takie donice w kolorze: czarnym, białym, szarym. Są także dostępne różne kształty i wielkości donic. Dzięki czemu można dopasować donice pod swój gust. Są dostępne donice kwadratowe, donice prostokątne lub urnowe, czy w kształcie kuli. Różnorodność donic mrozoodpornych pozwala nam na to, by w swoim ogrodzie zrobić taką aranżację, jaka się nam zamarzy.

Donice mrozoodporne znakomicie ozdobią nasz taras i ogród. Będą służyły długie lata bez żadnych uszczerbków i rys. Można także dobrać dodatkowo podstawki do donic. Warto też dodać, że donice są tak wykonane, że silne wiatry nie będą w stanie ich przewrócić. Idealnie nadają się na prezent do nowego domu.

View Left Column
Filtruj według

Jest 138 produktów.

Grid
Grid-2
List
List-2
Catelog

Aktywne filtry